AUDYTUJEMY, RADZIMY i POMAGAMY

  

Wykonujemy audyty całych systemów IT (urządzenia sieciowe i serwery). Doradzamy zarówno przy budowie nowego, jak i poprawie aktualnego systemu IT. Jeżeli potrzebujesz przeprowadzić audyt bezpieczeństwa strony webowej lub aplikacji, także możemy pomóc. Nie robimy tego bezpośrednio, ale współpracujemy ze specjalistami w tej dziedzinie.

W przypadku audytów, często jesteśmy w stanie zrealizować wszystko zdalnie. W przypadku opracowywania projektów, częściej wymagane są dodatkowe spotkania. Niemniej na pewno nie obędzie się bez wcześniejszej rozmowy i wymiany kilku maili. Napisz nam drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. czego potrzebujesz, a skontaktujemy się z Tobą. Jeżeli to potrzebne, możemy także spotkać się bezpośrednio. 

Akurat w tej działalności ciężko chwalić się referencjami. Każdy chce zachować poufność. Robiliśmy już projekty i audyty dla wielu instytucji państwowych oraz organizacji prywatnych.  


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie +48 797 004 932.